احتمالا وقتی صحبت از یک قالب همه کاره در وردپرس می شود، نمی توان صحبتی از قالب های انفولد و آوادا به میان نیاورد. همانطور که وقتی از قالب خبری صحبت می شود، برایمان قالب های صحیفه، جریده، گودنیوز و یا قالب های پرفروش فروشگاهی رویال، ایکس مارکت، ایده استور و ووپرس در ذهنمان نقش می بندد.

از بین قابل های فوق، اکنون نوبت آن رسید تا به صورت کاملا حرفه ای و دقیق، به سراغ پرفروش ترین قالب همه کاره وردپرسی، ” آوادا ” بریم. قالبی که به گفته تم فارست و تیم آن، معتبرترین، باکیفیت ترین، پیشرفته ترین و در نهایت، اولین و آخرین قالب وردپرسی است که همه و همه می توانند از آن استفاده کنند. شاید دیگر قالبی نباشد که بتواند از آوادا پیش بیافتد.

پیش توضیح: شاید با خودتون بگید چرا وبسایت هیگز بعد از چندین ماه که دیگر سایت و مارکت های ایرانی اقدام به فروش این قالب کرده اند، اکنون آن را ترجمه و منتشر می کند؟

در جواب این سوال و این ابهام باید گفت که هیچ لزومی نداشت در ابتدا این قالب را به صورت عمومی ترجمه و منتشر کنیم، چون ترجمه آن را اختصاصی هنگام سفارش دریافت و به کاربر تحویل میدادیم. با توجه به اتمام مدت اعتبار فروش اختصاصی، اقدام به فروش عمومی این قالب می نماییم. با ما همراه باشید تا تفاوت ترجمه هیگز را با ترجمه سایر سایت ها بیان کنیم.

”  : Avada – بزرگترین، بهترین و سریعترین قالب تم فارست “

 

آوادا  پرفروش ترین قالب <a href=وردپرس” width=”1100″ height=”426″ title=”آوادا پرفروش ترین قالب وردپرس”/>

 

آوادا یک قالب همه کاره و چند منظوره است. تمیز، شیک، کاربر پسند، دارای محیط پیشرفته و رابط کاربری آسان. دارای یک برگه ساز اختصاصی که فقط باید گفت محشر. استاندارد سازی شده با آخرین تکنولوژی برنامه نویسی php و css3 و HTML5.

گفتن همه ویژگی ها این قالب همراه با توضیحات کامل و قرار دادن تصاویر بخش های مختلف قالب، شاید باعث سنگین شدن این صفحه شود و شما نتوانید به راحتی مطالب را تا کامل مطالعه کنید. پس یک سری از توضیحات را در همین صفحه خواهیم داد، و بخش دیگر را می توانید به پیشنمایش فارسی و آنلاین خود قالب مراجعه کرده و با چشمان خود، ویژگی های موجود را مورد بررسی قرار دهید.

 

با ۱۳۰,۰۰۰+ خریداری پوسته همراه باشید!

آوادا تنها قالب پرفروش تم فارست است که روز به روز بر فروشش افزوده تعداد کاربرانش بیشتر . کیفیت، کارایی و امکاناتش بیشتر می شود. تقریبا نزدیک به ۲ سال است که بر روی پیشرفت این پروژه بزرگ کار شده است و تیم های قدرتمندی از آن پشتیبانی می کند.به خاطر وجود رابط کاربری بسیار پیشرفته، تنظیمات پنل پوسته حرفه ای، امکانات بی نظیر و سرعت بارگذاری بسیار بالا، این پوسته دارای جایگاه بسیار خوبی در بین کاربرانش می باشد.

 

با بیش از ۱۲۰ قلم پارسی محبوب باشید

در نسخه ی ۳.۸.۵ قالب آوادا، تغییرات جدیدی به پوسته اضافه گردید. در این تغییرات، بیش از ۱۲۰ قلم پارسی برای اولین بار در بین تمامی سایت ها، به تنظیمات پوسته اضافه گردید. قلم های زیبایی نظیر ۱۸ قلم انتظار ظهور، قلم نستعلیق، قلم های خطی و خبری لینر، مهدی، ارغوان، سلطان عدن، اربعین و …

 

نصب ۱۱ پیشنمایش پارسی با یک کلیک

در نسخه ی جدید ۳.۸.۵ قالب آوادا، امکان نصب ۱۱ پیشنمایش پارسی آنلاین، فقط با یک کلیک فراهم شده است. شما نیازی ندارید فایل های حجیم بسته آسان نصب را دانلود و آپلود کنید، همه قسمت های نصب، با یک کلیک تنظیم می گردد. منو ها، نوشته ها، قلم ها، تنظیمات پوسته و …

 

آوادا بیشتر از یک قالب معمولی، یک طراح حرفه ای است!

آوادا این قابلیت را دارد و به شما نیز این امکان را می بخشد که هر گونه طرحی دوست دارید، بتوانید ایجاد کنید. همراه پوسته ی آوادا، بسته های پیشنمایش فارسی هیگز نیز ارائه می گردد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن، تمامی پیشنمایش های نمونه توسط قالب آوادا ایجاد کنید. در این میان، تنها ۵ دقیقه زمان کافی است تا با یک کلیک، تمامی نوشته ها، تصاویر، اسلایدر ها، محصولات فروشگاه و … را بر روی سایت خود پیاده کنید. قالب آوادا یکی از پیشرفته ترین قالب های وردپرسی جهان می باشد که در تم فارست بیش از ۱۳۰ هزار فروش را از آن خود کرده است.

در زیر شما می توانید به قسمتی از پیشنمایش های ساخته با آوادا نگاه کنید. ( تمامی پیشنمایش ها در حال تکمیل شدن و ترجمه شدن به فارسی هستند.)

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش کلاسیک
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش رستوران
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش آژانس

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش مد و فشن
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش برنامه
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپیشنمایش گردشگری

 

پیشرفته ترین ویژگی ها را می توانید در قالب آوادا مشاهده کنید. در زیر به برخی از ویژگی های قالب آوادا اشاره شده است.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسافزونه فیوژن آوادا کاملا با پوسته هماهنگ شده است و یکی از ملزومات پوسته برای اجرای صحیح برگه ساز آن می باشد. قیمت این افزونه ۷۵ دلار می باشد.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرستنظیمات پنل پوسته به صورت کامل به پارسی روان ترجمه شده است و حتی از کوچکترین جزئیات آن چشم پوشی نشده است.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبرای هر برگه از وردپرس، شما می توانید تنظیمات خاص و اختصاصی را انجام دهید. این تنظیمات نیز کامل ترجمه شده است.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبا استفاده از برگه ساز آوادا شما می توانید بی نهایت برگه با طرح و چیدمان مختلف طراحی کنید. این برگه ساز کامل ترجمه شده است.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبیش از ۴۰ کد کوتاه در پوسته آوادا گنجانده شده است. این تعداد جدای از المان های برگه ساز می باشد و کاملا حرفه ای است.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبه راحتی و با چند کلیک ساده می توانید پیشنمایش های انگلیسی و فارسی پوسته آوادا را نصب و راه اندازی کنید.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا از فریمورکی استفاده می کند که بیشترین هماهنگی با وردپرس و منعطف پذیر ترین فریمورک های می باشد.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا به صورت کامل توسط هیگز ترجمه و راستچین شده است و از چند زبانه پشتیبانی می کند.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسشما می توانید بر عرض و پهنای سایت خود کنترل داشته باشید و از سایدبار ها در صفحات و برگه های مختلف استفاده کنید.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآوادا از چندین سربرگ مختلف پشتیبانی می کند. شما می توانید در کمترین زمان ممکن رویایی ترین سربرگ ها را بسازید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسچندین موقعیت برای فهرست، استفاده از ابزارک در فهرست، فهرست های مگا منو با چند ستونه کردن از ویژگی های آواداست.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا از ۴ اسلایدر حرفه ای روولوشن، فیوژن، الاستیک، لایر اسلایدر برای خود استفاده می کند و در پوسته وجود دارد.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآوادا به طور پیشفرض چندین طرح آماده و ده ها طرح برگه را می تواند برای شما نصب و راه اندازی کنید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا دارای ۶ طرح ویژه برای راه اندازی بخش بلاگ سایت دارد. همچنین می توانید ده ها طرح بلاگ را با برگه ساز ایجاد کنید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا ۱۲ طرح مختلف برای ایجاد برگه و نمایش نمونه کار برای شما آماده کرد است. بهترین ها از آن شماست!

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب آوادا با آخرین نسخه فروشگاه ساز ووکامرس هماهنگ شده است. به راحتی می توانید فروش خود را آغاز کنید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبه انجمن ساز نیاز دارید؟ نگران نباشید. قالب آوادا از بی بی پرس به خوب پشتیبانی می کند و شما می توانید انجمن را ایحاد کنید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسنوار عنوان صفحه به شما اجازه شخصی سازی، استایل بندی، قرار دادن تصویر پسزمینه را در بالای هر صفحه به شما می دهد.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسپاورقی پیشرفته آوادا به شما در انتخاب و ایجاد یک پاورقی در ستونه ای ۱تا ۶ را فراهم می کند.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرساستفاده از سایدبار ها به صورت تک سایدبار، دو سایدبار و یا بدون سایدبار همراه با قراگیری موقعیت آن.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآوادا برای شما بیش از ۱۰ ابزارک پیشرفته را وناحیه ابزارک را برای قرار دادن در سایدبار فراهم نموده است.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبین دو حالت جعبه ای و تمام صفحه یکی را انتخاب کنید. در حالت جعبه ای شما می توانید پسزمینه هم در قالب خود قرار دهید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبی نهایت انتخاب برای رنگبندی! بله. شما به راحتی می توانید بی نهایت انتخاب برای رنگ های مختلف داشته باشید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسهیگز بیش از ۱۲۰ قلم پارسی و تنظیمات اختصاصی را درون پکیج پوسته و پنل تنظیمات جای داده است. دسترسی api برای اولین بار توسط هیگز

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبا ستون بندی های آوادا، هر چیزی را سر جای خودش قرار دهید. تعداد ۶ ستون مختلف در اندازه های مختلف.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسبرای تصاویر خود لایتباکس انتخاب کنید. پوسته آوادا از لایتباکس پریمیوم برای نمایش تصاویر استفاده می کند.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرستصویر دلخواه خود را آپلود کنید و با استایل شخصی دادن به آن، آن را در پسزمینه محل انتخابی خود قرار دهید.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآوادا این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید یک سایت خلاقانه تک صفحه ای ویژه ایجاد کنید. نوش جانتان!
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسهمه از اسکرول کردن و داشتن افکت اسکرول لذت می برند. آوادا این ویژگی را ویژه در پوسته جای داده است.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآواد از شبکه های اجتماعی بسیار زیادی پشتیبانی می کند. شما به راحتی می توانید شبکه اجتماعی خود را به پوسته اضافه و استفاده کنید.

آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسآوادا برای تمامی مرورگر ها و سئو ها هوشمند و بهینه شده است.به کمک آوادا همیشه در ردیف اول گوگل باشید.
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسقالب پارسی شده آوادا دارای بیشترین سرعت و بارگذاری در بین قالب های ترجمه شده سایت های دیگ می باشد.خودتان ببینید!
آوادا  پرفروش ترین قالب وردپرسشاید شما نیز به پشتیبانی ما احتیاج داشته باشید. پشتیبانی هیگز برای آوادا، یک پشتیبانی ۵ ستاره خواهد بود.

 

برخی از امکانات پوسته:

 • قابلیت انتخاب بیش از ۱۲۰ قلم زیبای پارسی از طریق پنل تنظیمات پوسته ( اختصاصی هیگز)
 • طراحی زیبا و حرفه ای
 • پشتیبانی از html5 و css3
 • قابلیت پشتیبانی از کدهای کوتاه راستچین شده
 • سئو و بهینه سازی شده
 • پشتیبانی کامل از انواع مرورگر ها، کروم، سافارای، ایکپلورر، فایر فاکس و …
 • تمام واکنشگرا به همراه فعال یا غیر فعال کردن آن در پنل تنظیمات
 • کنترل داشتن بر چارچوب سایت. جعبه ای یا تمام صفحه
 • پشتیبانی کامل از ویژگی رتینا
 • پشتیبانی کامل از ووکامرس برای ایجاد فروشگاه آنلاین
 • انتخاب سایدبار دو طرفه
 • پشتیبانی از ۱ تا ۶ ستون در یک ردیف
 • ویژگی پارالاکس هماهنگ شده
 • ۴ اسلایدر حرفه ای و پریمیوم
 • نصب پیشنمایش ها تنها با یک کلیک
 • قابلیت انتخاب نوع پیشنمایش و نصب آن
 • بیش از ۱۷ طرح خانه از پیش آماده و زیبا
 • بیش از ۲۰ بخش کلی در تنظیمات پوسته
 • پنل تنظیمات راستچین و فارسی شده
 • اضافه شدن بیش از ۱۲۰ قلم زیبای پارسی به صورت ویژه و کد نویسی شده
 • برگه ساز ویژه فیوژن برای ایجاد و ویرایش صفحات
 • تولید بیش از ۱۰۰ کد کوتاه جذاب و حرفه ای نظیر دکمه ها، نوار پیشرفت و …
 • پشتیبانی از مگا منو زیبا با قابلیت قرار دادن ابزارک
 • بی نهایت رنگبندی برای قسمت های مختلف پوسته
 • قابلیت تولید انواع برگه های نمونه کار چند ستونه
 • ده ها ابزارک ویژه برای سایدبار ها
 • ایجاد و تعیین بی نهایت سایدبار