قالب وردپرس ایمپرزا را شاید بتوان از دسته قالب های پرفروش تم فارست نام برد با امکانات پیشرفته ای که در خود دارد، مناسب راه اندازی هر سایتی باشد. اگر به دنبال راه اندازی یک سایت منحصر به فرد، بی نظیر هستید، بدون شک ایمپرزا می تواند ایده های شما را در راه اندازی قالب، به نتیجه مثبتی مبدل کند.

قالب ایمپرزا را زمانی منتشر می کنیم که اصول بهینه سازی، ترجمه و راستچینی در آن بسیار کامل و شامل رعایت شده است. تمامی قسمت های پوسته از کوچکترین المان ها و نوشته ها، تا بخش های اصلی و پنل تنظیمات، به فارسی روان ترجمه شده است. آنچه که در ترجمه قالب ها ما را وسواس می سازد، رعایت در راستچینی پنل تنظیمات و چارچوب اصلی سایت است. همه این قسمت ها را با دقت بسیار بالا ترجمه و راستچین کرده ایم به گونه ای که سعی شده است تا کوچکترین اشتباه هایی که بعضا در خود قالب اوریجینال هم باشد، برطرف کرده باشیم.

مورد دیگری که سایت هیگز از ابتدا تا کنون در قالب های خود پیاده سازی و اجرا کرده است، افزودن فونت های فارسی بوده است که تا کنون بیش از ۱۲۰ فونت فارسی تمیز و بهینه شده به قالب ها، از جمله قالب ایمپرزا اضافه کرده است تا نیاز هر وبمستری را برطرف کرده باشد. بدون هیچ گونه افزونه اضافی، شما می توانید به راحتی از پنل تنظیمات پوسته خود، فونت خود را انتخاب کرده، پیشنمایشی از فونت انتخاب شده خود را مشاده کرده و آن را بر روی سایت خود اعمال کنید. به جرات می توان گفت که هیچ وبسایتی تاکنون، به صورت صحیح و کاملا اصولی، فونت های فارسی را به پوسته ها اعمال نکرده است. سایت هیگز اولین سایتی است که بیش از ۱۲۰ فونت فارسی به همراه کد نویسی بهینه شده، قالب ها را ترجمه و منتشر می کند.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

طراحی واکنشگرای پیشرفته و پشتیبانی از رتینا

قالب ایمپرزا با توجه به خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالا، قابلیت سازگاری و نمایش در هر رزولوشنی را دارد. این بدین معنی است که شما و کاربران سایت شما، مهم نیست با چه صفحه نمایشی سایت شما را مشاهده می کنند، تبلت، موبایل هوشمند، لپتاپ و یا دسکتاپ. مهم این خواهد بود که المان ها و محتوای سایت شما به نحوی مطلوب و کاملا واکنشگرا برای آنها به نمایش در خواهد آمد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

شخصی سازی پوسته با ویژگی های بالا

شاید دوست داشته باشید قسمت های از قالب خود را تغییر دهید. همچنین با کد نویسی های وب نیز هیچ گونه آشنایی ندارید. قالب ایمپرزا به شما می کند تا بدون حتی یک خط کد نویسی، بتوانید ویژگی های خیره کننده ای را به سایت خود اضافه یا تغییر دهید. رنگبندی ها، سایدبار ها، فونت ها، منو ها و هر چه را که بخواهید تنها در یک چشم به هم زدن، می توانید تغییر را اضافه کنید. بدون اینکه بخواهید تغییراتی را در فایل های قالب داده باشید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

قابلیت کشیدن و رها کردن برای ایجاد برگه

از ویژگی ها بارز قالب ایمپرزا، استفاده از برگه ساز هوشمند و پیشرفته ویژوال کامپوسر است. شما نگران این نباشید که بخواهید از یک المان در چند جا استفاده کنید. شما می توانید با قابلیتی که برگه ساز در اختیار شما قرار می دهد، المان خود را بکشید و در ستون، ردیف و یا هر جای دلخواه خود قرار دهید.از آن المان به راحتی و با یک کلیک، کپی های متعدد ایجاد کنید. پسزمینه و طراحی شخصی برای آن ها اعمال کنید و از ده ها المانی که برای شما قرار داده شده است نهایت استفاده را بکنید. برگه ساز ویژوال کامپوسر، به صورت اولین بار و فقط در هیگز، به صورت تمام ترجمه شده در پکیج پوسته ارائه می گردد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

هماهنگ شده با افزونه آلتیمیت ادونز

یکی دیگر از افزونه های پریمیوم فارسی شده توسط سایت هیگز، افزونه آلتیمیت ادونز هست که باز برای اولین بار توسط هیگز ترجمه شده و همراه قالب به خریداران داده می شود. این افزونه دارای ده ها المان بی نظیر است که شما برای ساخت و اضافه کردن بخش های ویژه ای نظیر باکس های آیکونی، جعبه های هشدار، نوشته های تایم لاین، شمارنده های معکوس، و ده ها المان دیگر، می توانید گام به گام افزونه ویژوال کامپوسر از آن ها استفاده کنید. این افزونه فقط در سایت هیگز ترجمه شده است.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

تنظیمات متعدد به همراه بی نهایت رنگبندی

قالب ایمپرزا با در اختیار قرار دادن تنظیمات متعدد رنگبندی و شخصی سازی، شما را قادر می سازد تا بتوانید رنگبندی های مختلف قالب را تغییر دهید. شما کافی است به تنظیمات فارسی پوسته مراجعه کرده و رنگ بندی خود را انتخاب کنید و بر روی المان ها ی سایت اعمال کنید. همچنین جهت مشاهده پیشنمایشی از رنگبندی های اعمالی، می توانید به پیشنمایش فارسی آنلاین هیگز مراجعه کرده و از قسمت تنظیمات راست سایت، رنگبندی ها را انتخاب کنید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

فروشگاه خود را در ایمپرزا برپا کنید

قالب ایمپرزا در کنار همه خصوصیت هایی که برای راه اندازی انواع سایت های شرکتی، بلاگ، مجله ای و شخصی دارد، توانایی ایجاد انواع فروشگاه ها را بر پایه ووکاکرس فارسی دارد. شما کافی است قالب ایمپرزا را نصب کرده و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فارسی را فعال کنید. محصولات خود را یک به یک اضافه کرده و برای فروش در سایت نمایش دهید. برای محصولات خود تخفیف های متعدد اعمال کنید تا مشتریان شما جذب شده و فروش شما نیز بیشتر گردد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

پشتیبانی کامل از فرم ساز های پریمیوم

قالب ایمپرزا از اکثر فرم ساز های پیشرفته و پریمیوم پشتیبانی کامل دارد. از جمله این فرم ساز ها می توان به فرم ساز hit form 7 و sobriety forms اشاره داشت. این دو فرم ساز جزء فرم ساز های پر فروش و رایگان هستن که اکنون بیشتر وبسایت ها از آن استفاده می کنند. همچنین شما به راحتی می توانید استایل بندی شخصی خود را نیز بر روی این فرم ها اعمال کنید. قالب ایمپرزا سازگاری بالایی با این فرم ساز ها دارد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

کدنویسی سئو و بهینه شده برای جستجوگر ها

قالب ایمپرزا به گونه ای کد نویسی و طراحی شده است تا برای موتور های جستجوی گوگل و دیگر موتورها، سئوی بسیار بالای داشته باشد. این باعث می شود سایت شما در کمترین زمان ممکن، در صفحات اول گوگل و دیگر جستجوگر ها نمایش داده شود. سئو بودن قالب و سایت یکی از مهمترین عوامل پیشرفت سایت مورد نظر قرار داده می شود. به همین دلیل، قالب ایمپرزا از این نظر کاملا سئو سازی شده است.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

تنظیمات پیشرفته نمونه کار در قالب

قالب ایمپرزا از نمایش نمونه کار ها نیز به خوبی پشتیبانی میکند. این بخش برای کسنی که می خواهد یک سایت گرافیکی و نمونه کار داشته باشند، بسیار جذاب خواهد بود. دلیل آن استفاده زیبا از عناصر برای به نمایش گذاشتن نمونه کار ها می باشد. شما چندین روش و استایل را می توانید برای نمایش نمونه کار های خود در سایت قرار دهید. همچنین نمونه کار ها را می توانید به صورت آجاکس بارگذاری کنید، یا آن ها را فیلتر کرده و در موضوعات خاصی نمایش دهید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

قابلیت چند زبانه شدن سایت

قالب ایمپرزا به راحتی با افزونه های چند زبانه راه اندازی می شود. شما نگران چند زبانه بودن سایت خود نباشید، کافی است افزونه های چند زبانه را چه رایگان و چه غیر رایگان بر روی سایت خود نصب کنید تا بتوانید سایت خود به دو یا چند زبان مجزا از هم نمایش دهید. از جمله افزونه های مناسب برای سایت چند زبانه، افزونه wpml است که ایمپرزا به خوبی از آن پشتیبانی می کند.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

تایپوگرافی پیشرفته و بیش از ۱۲۰ فونت فارسی

یکی از محبوبترین بخش های قالب برای فارسی زبان ها، استفاده از فونت های زیبا در سایت خود است. ما بیش از ۱۲۰ فونت زیبا و یکتا را که در هیچ کجا نظیر ندارد، در قالب قرار داده ایم. فونت ها کاملا بهینه شده و اصولی بر روی سایت بارگذاری می گردند. در انتخاب فونت ها دقت بسیار بالایی شده تا در همه مرورگر ها به خوبی قابل نمایش باشد. برای اولین بار، سایت هیگز بیش از ۱۲۰ فونت فارسی را در قالب های خود منتشر کرده است.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

بیش از ۵۰۰ آیکون بهنیه شده

شما در قالب ایمپرزا، توانایی استفاده از فونت های آیکونی زیبا را دارید. این آیکون ها، در همه دستگاه های رتینا با کیفیت بسیار بالایی قابل نمایش هستند. لزومی به افزودن و نصب افزونه های متعدد در سایت ندارید، شما از این آیکون ها در همه المان های ویژوال کامپوسر، آلتیمیت ادونز، فهرست ها، متون نوشتاری، ابزارک ها و … می توانید استفاده کنید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

اسلایدر روولوشن فارسی شده

یکی دیگر از افزونه های پریمیوم فارسی شده توسط سایت هیگز، افزونه روولوشن است. این اسلایدر پر فروش، به صورت کاملا رایگان در پکیج پوسته قرار داده شده است. شما با خرید پکیج پوسته، می توانید به راحتی افزونه روولوشن اسلایدر فارسی را رایگان نصب کنید. هر چند این افزونه با ترجمه های کمتر، به صورت مستقل در مارکت های دیگر به فروش می رسد. اما سایت هیگز آن را رایگان برای خریدارن پوسته ارسال می کند.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

افکت های زیبای پارالاکس و پسزمینه ها

یکی از جالب ترین بخش های قالب ایمپرزا، استفاده از افکت پارالاکس عمودی و افقی برای پسزمینه المان های می باشد. این افکت ها چنان جذاب هستند که در کمترین زمانی بر روی همه قالب ها توسط طراح ها اعمال می گردد. افکت هایی که با اسکرول کردن صفحه، پسزمینه تصویری و یا ویدئویی به سمت بالا یا پائین، چپ را راست منتقل می می گردد. مطمئنا شما نیز از این افکت در سایت خود استفاده خواهید کرد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

پشتیبانی از bbpress برای انجمن

اگر دوست دارید سایت شما در کنار همه خصوصیت های راه اندازی شده شرکتی، یا فروشگاهی، دارای انجمن نیز باشد، ایمپرزا خود را با bbpress هماهنگ کرده و می توانید انجمن خود را با کمترین دردسر ایجاد کنید. بی بی پرس یکی از محبوبترین انجمن ساز های رایگان وردپرس می باشد.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

بی نهایت سایدبار ایجاد کنید …

اگر دوست دارید برای هر نوشته و یا برگه، یک سایدبار مجزا داشته باشید، نیازی به نصب هیچ گونه افزونه اضافی نیست. قالب ایمپرزا این قابلیت را در خود ایجاد کرده است تا بتوانید بی نهایت سایدبار ایجاد کنید و از آن ها در بخش های مختلف سایت استفاده کرده و نمایش دهید. بدون هیچ گونه کدنویسی، تنها نام دلخواه خود را برای سایدبار وارد کرده و سایدبار خود را ایجاد کنید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

پنل تنظیمات تمام راستچین و فارسی شده

پنل تنظیمات قالب ایمپرزا، کاملا راستچین بوده و فارسی شده است. این مورد تنها در مارکت سایت هیگز برای اولین بار اجرا شده است. کوچکترین بخش ها در پنل تنظیمات، راستچین بوده و فارسی شده است. عناوین، توضیحات، تنظیمات، تایپوگرافی ها، سربرگ ها، پاورقی ها، سایدبار ها، رنگبندی ها و ده ها بخش تنظیماتی دیگر که فقط و فقط در قالب ایمپرزای سایت هیگز ترجمه و راستچین شده است.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

نصب سریع پیشنمایش با همه ویژگی ها فقط با یک کلیک

اگر شما دوست داشته باشید قالب خود را دقیقا شبیه سایت آنلاین اجرا کنید، چه کار می کنید؟ لزومی به فکر کردن نیست. کافی است روی دکمه نصب پیشنمایش کلیک کنید و منتظر پیغام نهایی باشید. فقط در عرض یک دقیقه، سایتی شبیه سایت آنلاین خواهید داشت. لزومی به دانلود هیچگونه فایل حجیم دگری نیست. همه کار ها را به قالب و هاست خود واگذار کنید و عقب بنشینید. یک دقیقه زمان زیادی نخواهد بود.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

دو طرح کلی تمام صفحه و جعبه ای

قالب ایمپرزا بر اساس دو چارچوب کلی بنا نهاده شده است. شما می توانید سایت خود را به صورت جعبه ای قرار داده و برای آن پسزمینه نیز انتخاب کنید. این حالت را برای سایت هایی که دوست دارند کادر دور محتوای خود داشته باشند، مناسب است. در جای دیگر، شما می توانید سایت خود را به صورت تمام صفحه نمایش دهید که بسیار زیباتر و جلوه بهتری خواهد داشت.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

ده ها برگه پیشنمایش به همراه مگا منو

قالب ایمپرزای فارسی شده، همراه خود ده ها برگه اضافی، مگا منو و … نصب می کند. شما می توانید به راحتی از برگه ها ی ساخته شده الگو برداری کرده و آن ها با تغییرات و شخصی سازی، در سایت خود منتشر کنید. تمامی این برگه ها قابل ویرایش بوده و می توانید با کشیدن، رها کردن ، المان های به کار رفته در آن ها را جابجا کرده و یا حذف و ویرایش کنید.

ایمپرزا  قالب شرکتی و فروشگاهی وردپرس

پشتیبانی ویژه برای خریدارن در پشتیبان یاز هیگز

تمامی قالب های هیگز، در پشتیبان یار هیگز به صورت ویژه و اختصاصی پشتیبانی می شود. همه خریداران به صورت بدون محدودیت زمانی، قالب های آن ها را مطابق با قوانین سایت پشتیبانی کرده و راهنمایی های لازم را در خصوص آنها انجام خواهیم داد. خریداران می توانند با مراجعه به پایگاه support.higgs.ir از خدمات و مزایای ارائه شده استفاده رایگان را ببرند.