امروز می خوام یک پوسته ی بسیاز زیبا از سری پوسته های طراحی شده الگانت تمز رو در اختیار دوستان قرار بدم.ابتدا بیایم یه نگاهی به این پوسته بندازیم و از ویژگی های این پوسته کمی صحیبت کنیم.

اول از همه اینکه پوسته های الگانت تمز،پوسته های حرفه ای هستن که مطمئنا وقتی توی سایت ها ی پوسته های فروشی وردپرس می چرخین،لوگوی الگانت تمز هم اونجا می بینید.پس در اینکه پوسته ها و قالب های این شرکت حرفه ای هستن شکی نیست.

پوسته ی بسیار زیبای TheSource یک پوسته مجله ای و خبری است که توسط الگانت تمز طراحی و تیم هیگز آن را ترجمه و راستچین کرده است. این پوسته برای سایت هایی که دارای محتوای مجله ای و اطلاعات خبری هستند مناسب می باشد.

سه جایگاه فهرست حرفه ای

در اولین قدم از ویژگی های این پوسته باید به فهرست های آبشاری و پلکانی این پوسته اشاره کنیم.وجود جایگاه های مختلف برای قرار دادن فهرست مخصوصا در قالب های مجله ای، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.این پوسته از سه جایگاه فهرست ( فهرست فوقانی، فهرست اصلی و فهرست پاورقی) که از خاصیت آبشاری یا پلکانی پشتیبانی می کنند بهره میگیرد.

اسلایدر شاخص مطالب

معمولا وجود یک اسلایدر برای قالب برای نمایش بخشی از مطالب ویژه و یا شعار های سایت جزء لازمه قالب به حساب آورده می شود.این قالب با استفاده از یک اسلایدر عریض که پهنای سایت را در بر می گیرد، جلوه بسیار زیبایی به قالب داده است.کافی است شما یک دسته از موضوعات خود را برای اسلایدر شاخص قرار دهید و مطالب را در آن دسته منتشر کنید.در تنظیمات پوسته دسته مورد نظر را برای نمایش در اسلایدر انتخاب کنید تا به صورت خودکار و کاملا زیبا، مطالب شما در اسلایدر نمایش داده شود.یکی از ویژگی های زیبای این اسلایدر، قابلیت ایجاد رنگ پسزمینه برای هماهنگ سازی با تصویر شاخص هست. شما می توانید توسط زمینه دلخواه، رنگ پسزمینه اسلایدر را برای هر اسلاید در نوشته تعیین کنید.

جایگاه های ویژه بلاگ

در بخش زیرین اسلایدر، شما می توانید ۴ جایگاه رنگی برای نمایش مطالب از دسته های خاص، ایجاد کنید. هدف از این بخش ها، به نمایش در آوردن مطالب مهم و یا جدید هست که با تفکیک رنگی زیبایی از هم متمایز گشته است.انتخاب جایگاه ها بر اساس دسته بندی، در تنظیمات فارسی پنل پوسته موجود می باشد.

محتوا و ستون بندی سایدبار

در قسمت محتوای اصلی قالب، ۳ ستون ویژه قرار داده شده است.ستون اول مربوط به نمایش مطالب بلاگ هست که با برچسب تاریخ بسیار زیبا به نمایش در می آید.در کنار این ستون، شما می توانید سایدبار دو ستونه داشته باشد.همانطور که در پیشنمایش انلاین پارسی هم مشاهده می کنید، سایدبار های این بخش دو ستونه هستند و توسط ابزارک هایی نظیر نمایش محبوبترین مطالب، مطالب اخیر، مطالب تصادفی، نمایش ابزارک های زبانه دار و … پوشش داده شده است.

ترجمه و راستچین سازی کامل به همراه قلم های پارسی

پوسته به صورت کاملا حرفه ای توسط شیوه نامه صحیح راستچین و ترجمه شده است.تمامی بخش های پنل تنظیمات و قالب به فارسی برگردانده شده است.همچنین از قلم های ویژه خبری و مجله ای برای زیباتر شدن قالب استفاده شده است.این قلم های به صورت کاملا نمایشی بوده و می توان توسط قلم های دلخواه دیگر تغییر پیدا کند.

توجه: برای دریافت قالب به همراه پیشنمایش فارسی و ترجمه کامل پنل تنظیمات، درخواست خود را از طریق ایمیل و یا دیدگاه ها ارسال کنید.

امکانات و ویژگی های این پوسته:

 • دارای اسلایدر بسیار زیبا در صفحه ی اصلی وبسایت
 • امکان قرار دادن و سفارشی سازی محصولات و مطالب در زیر اسلایدر
 • امکان قرار دادن و شخصی سازی لوگو و favicon
 • امکان انتخاب ۴ رنگ متفاوت برای پوسته (قرمز،سیاه،آبی و روشن)
 • امکان قرار دادن منو وبسایت در ۳ مکان ( بالای هیدر،زیر لوگو و در فوتر)
 • امکان استفاده از منوی آبشاری به شکلی بسیار زیبا
 • امکان استفاده از کد های کوتاه یا shortcode در ادیتور.
 • قالب های اختصاصی برگه برای ایجاد فرم تماس و عضویت، گالری، نمونه کار و …
 • بیش از ۵۰ کد کوتاه برای ایجاد:دکمه در رنگ های مختلف،بیوگرافی،جعبه ی پیغام،ایجاد تب
 • ایجاد ستون نوشته ها،ایجاد tooltip،اسلایدر،اسلاید،شبکه های اجتماعی و کد حفاظتی و …
 • راستچین شدن پنل مدیریتی پوسته

 

پوسته ی مجله خبری TheSource