پکیج ویژه محصولات هیگز بالاخره به صورت کاملا ویژه تهیه و در سایت قرار گرفت. ویژگی های این پکیج ویژه و بی نظیر، بسیار متنوع بوده و مطمئنا تمامی کاربران بیشترین رضایت را از آن خواهند داشت. در ادامه به برخی از ویژگی های این پکیج و محصولات موجود در آن اشاره خواهد شد.
مدتی بود که بعد از معرفی دانلود رایگان قالب های هیگز، تا زمان انتشار نسخه رایگان قالب ها، درخواست های زیادی مبنی بر تخفیف ویژه برای خرید محصولات به تیم پشتیبانی ارسال شد. به همین منظور، پکیجی را از برترین محصولات که مورد نیاز همه کاربران و در همه سطوح باشد را تهیه کردیم تا رضایت ۱۰۰ درصدی را کاربران از خرید خود داشته باشند.
معمولا در بسیاری از مارکت ها، پکیج های تخفیفی خود را به گونه ای تهیه می کنند که در بین قالب های موجود در پکیج، همیشه قالب های قدیمی بدون استفاده وجود داشته باشد تا به اصطلاح، فروش آن ها روی دست مارکت نماند. اما پکیجی که سایت هیگز تهیه کرده است، از برترین قالب ها ی سایت، برترین ترجمه ها و در تنوع های گوناگون تهیه شده است.
پکیج موجود در چهار دسته و در یک پکیج عرضه می گردد. قیمت واقعی خرید این بسته به صورت مجزا بالای ۶۰۰ هزار تومان است. اما تک پکیج ارائه شده به صورت نخفیفی، فقط ۱۹۹ هزار تومان به فروش می رسد.

 

پکیج قالب های هیگز
دسته بندی های ایجاد شده برای این پکیج به صورت قالب های شرکتی، فروشگاهی، خبری و بلاگ عرضه شده است و در هر کدام از این دسته بندی ها، چهار قالب زیبا و کاربردی و پرفروش قرار داده شده است.
قالب های دسته شرکتی
مطمئنا اگر دنبال قالب های شرکتی و چند منظوره هستید، نام قالب های آوادا، انفولد، گردالی یا circles و ایمپرزا را باید شنیده و دیده باشید. قالب آوادا یکی از پرفروش ترین قالب های وردپرسی در بین همه قالب های طراحی شده برای وردپرس می باشد. این قالب به صورت تمام ترجمه شده در پکیج ارائه شده است. همچنین تمامی پیشنمایش های فارسی آنلاین نیز درون پکیج پوسته گنجانده شده است که هیچ کدام از مارکت ها، این گزنیه را نادیده گرفته اند. این مورد برای دیگر قالب های موجود در دسته شرکتی وجود دارد و برای همه قالب ها، پیشنمایش آنلاین فارسی به همراه تمامی ویژگی های ذکر شده ( مانند استفاده از فونت های فارسی و ۱۲۰ فونت ویژه هیگز و … )در توضیحات فروش تک محصول قالب ها، در آن ها وجود دارد.
قالب های دسته فروشگاهی
در دسته فروشگاهی ، قالب های رویال، لیان شاپ، ایده استور و ایکس مارکت که جزء بزرگترین قالی های ووکامرسی و فروشگاهی هستند آماده کردیم. برای همه این قالب ها، علاوه بر ویژگی های ذکر شده در توضیحات پوسته ها، پیشنمایش فارسی آنلاین هم به صورت هماهنگ با پوسته در پکیج قرار داده شده است و هم به صورت مجزا برای نصب. تمامی افزونه های مورد نظر در پکیج پوسته ها نظیر افزونه های پریمیوم لایر اسلایدر، روولوشن اسلایدر و ویژوال کامپوسر به صورت ویژه ترجمه و راستچین شده در پکیج وجود دارند.
قالب های دسته خبری
در بین همه قالب های خبری موجود طراحی شده برای وردپرس، قالب های ویژه با ترجمه دقیق و نصب پیشنمایش آنلاین فارسی تهیه شده است. در این دسته قالب های خبری صحیفه با پیشنمایش و ۱۲۰ فونت فارسی، قالب خبری جریده، الیوم و گود نیوز تهیه و گنجانده شده است.
قالب های دسته بلاگ
برای این دسته ما قالب های ترنج که یکی از برترین قالب های فوتوگرافی است را قرار دادیم. همچنین قالب های ویژگپه رزومه انتقال، رزومه و رمال را نیز در این دسته قرار دادیم. تمامی این قالب ها دارای پیشنمایش آنلاین فارسی، و ترجمه کامل پنل تنظیمات و افزونه های همراه آن ها هستند.

پس فرصت را غنیمت شمرده و این فرصت ویژه را از دست ندهید.